г. Днепр, Князя Ярослава Мудрого (Ленинградская), 61

Время работы: Пн. - Пт. с 09 до18; Сб. с 10 до13; Вс. выходной

т.(0562)365-265, т/м.(067)322-18-18 e-mail:proficentr@ukr.net

Партнеры

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Техніка безпеки при виготовленні металоконструкцій

До початку роботи перевіряють стан інструменту, так як несправним інструментом працювати забороняється.

Молотки, кувалди повинні мати злегка опуклу, гладку поверхню бойка і повинні бути щільно насаджені на дерев'яній рукоятці і заклинені сталевим зайоржений клином. Напилки, ножівки, викрутки та інші ручні інструменти із загостреним неробочим кінцем мають бути міцно закріплені в гладкою і рівно зачищеною ручці з деревини твердих і в'язких порід.

Ручні інструменти для рубки металу (борідки, кернери, зубила, крейцмейселі) повинні бути довше 150 мм.

При роботі з ручними інструментами для рубки металу, а також при механічній різанні і строжке робітники повинні користуватися запобіжними окулярами. При роботі клинами або зубилами із застосуванням кувалд необхідно користуватися клинотримачі з рукояткою завдовжки не менше 0,7 м. При обпилювальні, шабровочние і зачисних роботах по металу металеву стружку і тирсу видаляють тільки щітками. Здувати або зчищати їх руками не дозволяється.

Застосовуючи електрифікований інструмент при виготовленні металоконструкцій, слід виконувати правила електробезпеки. Напруга електричного струму для переносного електрифікованого інструменту при роботі в котельні і на відкритому повітрі має бути не вище 36 В.

При використанні інструменту, що працює під напругою 127-220 В, необхідно застосовувати діелектричні рукавички, калоші і килимки. Корпуси електроінструменту, що працює при напрузі понад 36 В, повинні бути заземлені.

Електродвигуни верстатів і рубильники, встановлені на відкритому майданчику, повинні бути захищені навісом або козирками. Під час дощу та снігопаду зварювальні роботи на відкритих майданчиках допускаються лише під навісом і з обов'язковим застосуванням діелектричних килимків.

Дата: 01.03.2015