г. Днепр, Князя Ярослава Мудрого (Ленинградская), 61

Время работы: Пн. - Пт. с 09 до18; Сб. с 10 до13; Вс. выходной

т.(0562)365-265, т/м.(067)322-18-18 e-mail:proficentr@ukr.net

Партнеры

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Проект виробництва монтажних робіт. Частина 1.

Частина 1

Всі питання організації монтажних робіт повинні бути заздалегідь, до початку монтажу, продумані і розроблені в спеціальному документі, який називається проектом виробництва робіт (ППР).

Проекти виконання робіт (ППР) розробляють спеціалізовані проектні організації або проектно-кошторисні групи при монтажних управліннях.

Розробку ППР ведуть на основі ретельного вивчення технічної документації проекту котельні. Після цього погоджують із замовником, генпідрядником та монтажною організацією основні питання виробництва монтажних робіт:

  • метод ведення монтажних робіт;
  • основні механізми для виконання будівельних робіт та монтажу тепломеханічного обладнання;
  • місця майданчиків укрупнювального складання і розміщення обладнання;
  • готовність будівельних робіт до початку монтажу обладнання із зазначенням організації, яка їх виконує;
  • визначення місця розташування і розміри монтажних прорізів;
  • визначення термінів та обсягу поставки обладнання і матеріалів до початку монтажних робіт;

У необхідних випадках погоджують також питання перенесення ліній електропередач, зв'язку, зовнішніх трубопроводів тощо.

ППР, як правило, повинен комплексно вирішувати питання монтажу котлоагрегатів, устаткування хімводоочищення, котельно-допоміжного обладнання паливоподачі і шлакозоловидалення> металоконструкцій і трубопроводів.

Проект виконання робіт повинен включати: пояснювальну записку, монтажний генплан, графік виробництва монтажних робіт, схеми на складання і монтаж блоків котлів, котельно-допоміжного устаткування і трубопроводів, схему організації обмурувальних робіт, бланки формулярів на зварювання, вальцювання та монтаж котла та обладнання, комплектувальні відомості, калькуляції трудовитрат.

ППР містить відомість монтажного обладнання, пристроїв та інструменту, необхідних для виконання всього комплексу робіт з монтажу тепломеханічного обладнання котельні, і відомість додаткових матеріалів, необхідних для здійснення закладених в ППР методів монтажу.

Пояснювальна записка містить: вимоги щодо підготовки об'єкта до початку робіт з монтажу тепломеханічного обладнання; вимоги щодо організації монтажного майданчика об'єкта і вказівки по її оснащенню; характеристику умов монтажу обладнання та обґрунтування вибору основних монтажних механізмів; основні положення послідовності монтажних робіт; конкретні вказівки по монтажу трубопроводів, виробництву зварювальних та обмурувальних робіт, вказівки з організації праці та розстановці робочої сили, а також основні положення техніки безпеки та охорони праці. У пояснювальній записці також наводяться техніко-економічні показники прийнятих методів виконання робіт та перелік приймально-здавальної технічної документації.

Монтажний генплан визначає місця розташування майданчиків укрупнювального складання; місця підключення обладнання до джерела електроенергії, водопроводу і каналізації; місця установки зварювальних постів, різних допоміжних верстатів та інших механізмів; місця розташування монтажних отворів і їх розміри; під'їзні шляхи та шляхи пересування вантажопідіймальних механізмів; місця розташування складських приміщень, побутівок для робітників, конторки виконроба та інших тимчасових споруд із зазначенням розмірів.

Монтажний генплан обов'язково повинен бути узгоджений з замовником, генпідрядником та монтажною організацією.

Дата: 01.03.2015