г. Днепр, Князя Ярослава Мудрого (Ленинградская), 61

Время работы: Пн. - Пт. с 09 до18; Сб. с 10 до13; Вс. выходной

т.(0562)365-265, т/м.(067)322-18-18 e-mail:proficentr@ukr.net

Партнеры

Партнеры

строительство ангаров Серийное производство беспилотных вертолетов-разведчиков стартовало в Беларуси. Белорусская компания "КБ ИНДЕЛА" освоила серийное производство комплексов воздушной разведки. . . Европейский вертолет не выдержал якутских морозов.

Рассылка

E-Mail

Монтаж каркасів котлів. Техніка безпеки.

Монтаж важких блоків каркасів - складна операція, що вимагає ретельної підготовки. Всю роботу по монтажу блоків ведуть строго у відповідності з проектом виконання робіт. Особливу увагу звертають на строповку блоку і установку крана (його розташування в плані і виліт гака).

Вантаж на гак крана підвішує стропальник. Всі робітники, які беруть участь у підйомі блоку каркаса, повинні бути проінструктовані про послідовність операцій і про безпечні прийоми роботи.

У зоні монтажу не повинно бути сторонніх людей і робітників, безпосередньо не беруть участь у монтажі блоків каркасів. Монтажна зона повинна бути обгороджена, в проходах повинні бути вивішені попереджувальні знаки.

Перед підйомом конструкції очищають від землі, снігу і льоду, перевіряють, чи не залишені чи які-небудь тимчасові незакріплені конструкції або інструмент. Примерзлі металоконструкції піднімати вантажопідйомними механізмами забороняється, їх слід спочатку відігріти.

При підйомі блоку з землі необхідно стежити за вертикальністю вантажного поліспаста, для чого у міру підйому слід підтягувати низ блоку лебідкою (трактором) або повертати стрілу крана. Блок можна піднімати в тому випадку, якщо поліспаст має вертикальне положення.

При монтажі блоку, вага якого близький граничної вантажопідйомності крана на даному вильоті стріли, він повинен бути попередньо піднятий на висоту 200 мм для перевірки надійності установки крана і дії гальма, а також для обтягування стропів.

Піднятий блок каркаса потрібно утримувати від розгойдування і розгортати на гаку за допомогою відтяжок з каната.

Після установки блоку на фундамент його надійно раскрепляют розчалками. Місце закріплення розчалювання повинно бути вказано в схемі монтажу. Закріплювати розчалювання за випадкові і ненадійні конструкції забороняється.

Підніматися і спускатися по стійках і колонах каркасу для расстроповкі блоку забороняється.

Щоб забезпечити зручне і безпечне ведення робіт, на блок в першу чергу встановлюють постійні сходи і майданчики з перильних огорож і бортовою дошкою. У разі їх відсутності слід заздалегідь, до підйому, закріпити тимчасову монтажну сходи або приварити до колони сходинки для підйому на блок.

При монтажі балок, ригелів, майданчиків та інших елементів, які монтує розсипом, якщо майданчика відсутні, до колон прив'язують канат для пристібання карабіна запобіжного пояса. Для цього на землі до підйому блоку приварюють патрубки з привареними на кінцях заглушками. На патрубки надягають петлі каната і затискають чотирма стисками з кожного кінця.

Інструмент, кріпильні та інші дрібні деталі укладають у переносні ящики, щоб під час монтажу вони не могли впасти вниз.

Дата: 24.03.2015

Дополнительная информация по ссылке: http://http://profimag.com.ua