г. Днепр, Князя Ярослава Мудрого (Ленинградская), 61

Время работы: Пн. - Пт. с 09 до18; Сб. с 10 до13; Вс. выходной

т.(0562)365-265, т/м.(067)322-18-18 e-mail:proficentr@ukr.net

Партнеры

Партнеры

Рассылка

E-Mail

Підготовка до монтажу поверхонь нагріву. Збірка екранів в блоки. Частина 2.

p>Частина 2

Продовження. Початок статті дивитися тут: частина 1

Якщо екранні труби складаються з двох частин, на козли викладають всі частини маякових труб. Спочатку підганяють і вивіряють кінці, які підходять до камер. Після їх прихватки зварюванням зістиковують частини труби між собою. Для цього їх підганяють один до одного, виправляючи підігрівом газовим пальником. Монтажний припуск обрізають газовим різаком або пристосуваннями з механічним приводом. При складанні труб їх стикують в центровочне пристосуванні. Зазор у стику не повинен перевищувати 0,5 - 1,0 мм, злам в стику (рис. 154, а) не більше 1 мм, а зміщення кромок (рис. 154, б) - не більше 0,5 мм.

Схема складання блоку екрану котла БМ-35
Рис. 154. Схеми виміру відхилень при складанні тркб під зварювання: а — а - злам в стику, б - зміщення кромок

Якщо екранні труби складаються з двох частин, а в блок входить тільки одна нижня камера, їх до установки в блок викладають на плазі і, обрізавши монтажні припуски, зістиковують в центровочне пристосуванні. Після цього труби розташовують на козлах і підганяють до камери.

При розкладці на козлах ретельно контролюють крок труб на вільному кінці з тим, щоб вільні кінці труб блоку при монтажі правильно підійшли до барабану. З цією метою вільні кінці труб затискають двома швелерами 1 (рис. 155), причому на одному з швелерів приварюють гребінку 2, фіксуючу крок труб. Після перевірки зібраного блоку труби приварюють до камери остаточно.

Конструкція для збірки і підйому блоку екрану
Рис. 155. Конструкція для збірки і підйому блоку екрану: 1 - швелер, 2 - фіксує гребінка, 3 - стягнутий болт

При складанні блоків екранів відхилення від проектних розмірів не повинні перевищувати величин, наведених у табл. 22.

Таблица. 22. Допустимі відхилення розмірів блоку екрану
Допустимі відхилення розмірів блоку екрану

Якщо натрубні обмурівка встановлюється безпосередньо на блок, потрібно провести гідравлічне випробування зібраного блоку екранів до його обмурівки.

При складанні блоку стежать за тим, щоб правильно були підібрані позиції труб і щоб отвори для вічок, лазів, пальників були па своїх місцях. Після складання труб екрану на блоці встановлюють всі елементи проміжних опор і кріплень труб блоку, деталі кріплення обмурівки та інші елементи з тим, щоб не виробляти цих робіт на висоті.

Прохідність труб в зібраному блоці перевіряють металевою кулею після його монтажу при вертикальному положенні труби або на складальній площадці. У першому випадку куля прокочується по трубі під дією власної ваги. На складальної майданчику перевіряють прохідність труб, продуваючи куля через них стисненим повітрям.

Дата: 25.03.2015

Дополнительная информация по ссылке: http://http://profimag.com.ua